Oferta dla firm

oferta dla firm 

Biuro Podróży RAFA organizuje wyjazdy dla firm i instytucji . Są to zarówno standardowe wycieczki turystyczne jak i rozbudowane eventy, wyjazdy szkoleniowe, motywacyjne i integracyjne. Z powodzeniem realizujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne, a o jakości naszych usług świadczy zadowolenie klientów. Zapraszamy do skorzystania z oferty realizowanych przez nas eventów i szeroko rozumianych wyjazdów dla firm.

Eventy, wyjazdy integracyjne, podróże służbowe, wycieczki dla pracowników, kontrahentów i kluczowych klientów

Zapraszamy do zapoznania się z ostatnio zrealizowanymi projektami. 

więcej

Wyjazdy VIP

Potrzebujesz indywidualnej oferty wyjazdu o najwyższej jakości adresowanego do klientów premium? Skontaktuj się z nami, przygotujemy optymalną propozycję. 

KONTAKT

Wyjazdy
zimowe

Jesteście zainteresowani wyjazdem na narty, kulig lub innego rodzaju specjalistycznym
wyjazdem w okresie zimowym? 

PROSIMY O KONTAKT

Wyjazdy dla firm

Wyjazdy motywacyjne i integracyjne

Realizujemy wyjazdy motywacyjne i integracyjne. Szukasz ciekawego wyjazdu dla swojego zespołu? Chcesz zintegrować lub zmotywować swoich pracowników? Wycieczka dla pracowników łącząca zwiedzanie z ciekawymi atrakcjami dodatkowymi to idealna forma integracji zespołu.

Chętnie zrealizujemy taki wyjazd dla Twojej firmy. 

Wyjazdy szkoleniowe i konferencje

Jednym z najciekawszych i najczęściej realizowanych wyjazdów dla firm to wyjazd turystyczny połączony ze szkoleniem lub konferencją. Zajmujemy się kompleksową realizacją wyjazdów. Współpracujemy z profesjonalnymi i sprawdzonymi firmami szkoleniowymi co gwarantuje wysoki standard usług – zarówno turystycznych jak i szkoleniowych.

Zainteresowany?

Bankiety i kolacje uroczyste

Wyjazd firmowy to nie tylko szkolenie i motywowanie pracowników. Jednym z podstawowych punktów każdej takiej imprezy jest bankiet, wieczorek taneczny lub uroczysta kolacja. Każdy z tych punktów może, a nawet powinien, znaleźć się w programie udanego wyjazdu firmowego. Dlatego też przykładamy dużą wagę aby bankiety organizowane podczas realizowanych przez nas wyjazdów były na jak najwyższym poziomie. Zadowolenie i dobra zabawa naszych klientów są dla nas najważniejsze  

Skorzystaj z naszej oferty i sprawdź nas w praktyce. 

Imprezy firmowe

Bankiety

Chcielibyście zrealizować wystawny bankiet dla swoich pracowników lub kontrahentów, ale nie koniecznie chcecie organizować wyjazd poza swoje miasto? Nie ma problemu. Chętnie zajmiemy się realizacją bankietu – tradycyjnego lub tematycznego. Wzbogacenie go o dodatkowe atrakcje takie jak np. występy artystyczne, kabaretowe lub spotkania z ciekawymi gośćmi też nie stanowią dla nas problemu.  

Wycenę i propozycję atrakcji przygotujemy bezpłatnie. Zainteresowani? Zapraszamy.

Kolacje integracyjne

Organizujemy kolacje integracyjne dla pracowników firm oraz kluczowych klientów. Proponujemy zarówno kolacje w tradycyjnych restauracjach czy salach bankietowych jak i kolacje plenerowe. Zapewniamy również całą oprawę wydarzenia łącznie z oprawą muzyczną, ewentualnymi animacjami lub transportem i zakwaterowaniem gości.

Polecamy nasze usługi przy organizacji spotkań integracyjnych.

Eventy firmowe

Organizujemy również eventy dla firm. Proponujemy pikniki firmowe, imprezy tematyczne, organizację występów artystycznych ipt. Więcej w zakładce eventy.

Skorzystaj z naszej oferty i sprawdź nas w praktyce. 

Kompleksowa organizacja pobytów dla Waszych gości

Organizacja zakwaterowania i wyżywienia

Odwiedzają Was ważni goście biznesowi? Chcecie przyjąć ich tak aby poczuli się dopieszczeni i profesjonalnie obsłużeni? Powierzcie to zadanie nam. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu zleceń. Wasi goście otrzymają usługę na najwyższym poziomie a Wy zyskacie święty spokój

Polecamy swoje usługi w zakresie organizacji zakwaterowania i wyżywienia.

Organizacja transportu

Trochę głupio odbierać z lotniska kluczowego klienta taksówką lub Uberem? Służbowym samochodem którym na co dzień poruszają się Wasi pracownicy też nie bardzo? Może lepiej zapewnić im najnowszy model auta klasy premium wraz z kierowcą? Dla nas to żaden problem. 

Powiedz tylko kiedy i gdzie.

Organizacja zwiedzania

Prawdopodobnie zwiedzanie miasta i okolicy to nie jest główny cel wizyty Waszych gości. Może jednak w chwili wolnego czasu fajnie byłoby pokazać im to co w Waszym mieście jest najciekawsze? Być może Wasi goście po powrocie do domu, poza podpisanym kontraktem, chcieliby mieć zdjęcie z jakimś atrakcyjnym miejscu. Organizacja zwiedzania to nasza specjalność. Nawet mając do dyspozycji mało czasu sprostamy zadaniu miłego i efektywnego zorganizowania czasu. 

Sprawdź co potrafimy.

Atrakcje dodatkowe

Zajmujemy się również organizacją atrakcji dodatkowych jeśli takowe są dla Waszych gości potrzebne. Mogą to być np. rezerwacje biletów na spektakle teatralne, pobyty w spa,  usługi fryzjerskie, kosmetyczne, fotograficzne itp. Postaramy się sprostać każdemu zadaniu.

Jaką fanaberię mają Twoi goście?

Podróże służbowe 

Organizacja podróży służbowych

Zajmujemy się kompleksową organizacją podróży służbowych. Zapewniamy rezerwację biletów lotniczych, transportu, zakwaterowania i wyżywienia. Operujemy na terenie całej Europy. 

Zapraszamy.

Wyjazdy na targi

Specyficznym rodzajem podróży służbowej jest wyjazd na targi branżowe. Organizujemy tego typu wyjazdy zarówno dla całych grup pracowników jak i dla klientów indywidualnych. Nasza usługa zawsze jest kompleksowa i kompletna. Ty dajesz zlecenie, my realizujemy od początku do końca.

 

Eventy

Pikniki firmowe

Chcecie zorganizować piknik firmowy ale może nie na parkingu pod firmą? Nie ma problemu. Wyszukamy dla Was ciekawą lokalizację niedaleko waszego zakładu pracy, ale w jakichś sympatycznych okolicznościach przygody. Zapewnimy katering, wszelkie atrakcje, a w razie potrzeby również transport uczestników.  

Niech piknik będzie piknikiem a nie grillem ustawionym na parkingu.

Imprezy tematyczne

Imprezy tematyczne realizujemy najczęściej podczas organizowanych przez nas wyjazdów firmowych. Jeśli zwykły bankiet lub kolacja integracyjna to dla Was za mało, to nie widzimy problemu. Zorganizujemy bal maskowy, imprezę w stylu lat 20, bahama party, imprezę w stylu kasyno czy improwizowane przyjęcie ślubne. 

Inwencję mamy dużą, powiedzcie tylko co Wam się podoba

Koncerty i występy

Chcesz aby na Twoim wyjeździe firmowym pojawił się występ kabaretowy? A może koncert? To zbyt standardowe – więc może na waszym wyjeździe wieczorem zaśpiewa Elvis Presley? Czasy nudnych wyjazdów kiedy wieczorami goście spotykali się po pokojach dawno odeszły w niepamięć, podobnie jak dyliżanse na amerykańskich szlakach. Powiedzcie tylko na co macie ochotę i jaki wieczór będzie dla was niezapomniany?

Czekamy na zapytania.

Imprezy typu incentive

Marzy Wam się wyjazd firmowy typu incentive? Chcecie zmotywować pracowników i jednocześnie zintegrować ich i zmobilizować do pracy w zespole? Proponujemy więc wyjazdy pozbawione standardowego zwiedzania. Zamiast tego czas wypełnią rozmaite zadania: gry terenowe, regaty, off roud,  wspinaczki skałkowe,  gry laserowe, paintbool,  zorbing, spływy kajakowe, rajdy rowerowe.

Wszystko to jest na wyciągnięcie Waszej ręki.

Szkolenia i wyjazdy szkoleniowe

Organizacja wyjazdów szkoleniowych

Chcecie zorganizować szkolenie dla pracowników oraz wyjazd integracyjny? A dla czego nie połączyć tych dwóch rzeczy? Wycieczka dla pracowników połączona ze szkoleniem to znany i sprawdzony sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Zapraszamy.

Organizacja konferencji

Przy okazji wyjazdu firmowego poza szkoleniem można zorganizować też konferencję. Ponieważ podczas takiego wydarzenia nie ma „osoby szkolącej” cena wyjazdu rośnie nieznacznie. Dodatkowe koszty ograniczają się właściwie do wynajęcia sali konferencyjnej z niezbędnym wyposażeniem oraz zapewnienia ewentualnej przerwy kawowej. Podobnie jak w przypadku szkoleń jest to sprytne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.  

 

Zapraszamy do zapoznania się z ostatnio zrealizowanymi projektami. 

więcej

Wirtualne wycieczki

W obecnej sytuacji pozostają nam jedynie wirtualne podróże. Oto kilka propozycji kulturanych: Musée d’Orsay, Paryż British Museum, Londyn Rijksmuseum, Amsterdam Van Gogh Museum, Amsterdam Pergamon

Read More »

Sprawdź co robimy i polecamy

Ostatnio zrealizowane projekty

Propozycje

Scroll to Top