Rozszerzamy zakres podstawowej ochrony ubezpieczeniowej zagranicznych wycieczek szkolnych
Ochrona ubezpieczeniowa podczas wycieczek szkolnych

ROZSZERZAMY PODSTAWOWĄ OCHRONĘ UBEZPIECZENIOWĄ DLA WSZYSTKICH ZAGRANICZNYCH WYCIECZEK SZKOLNYCH!!!

Już od 15.08.2023 dla wszystkich zorganizowanych przez Biuro Podróży RAFA zagranicznych wyjazdów dzieci i młodzieży rozszerzamy podstawowy pakiet ubezpieczeń o opcje gwarantujące pokrycie kosztów zakwaterowania i transportu opiekuna/rodzica w przypadku hospitalizacji która nie zakończy się przed datą powrotu grupy do Polski.

Co to daje?

Jeśli podczas zagranicznej wycieczki szkolnej zaistnieje konieczność hospitalizacji lub izolacji lub kwarantanny która potrwa tak długo, że powrót dziecka do kraju razem z grupą nie będzie możliwy, to ubezpieczenie takie pokryje:

  • koszt dojazdu rodzica do miejsca hospitalizacji oraz koszt jego powrotu do kraju
  • koszty zakwaterowania i wyżywienie rodzica lub opiekuna na czas hospitalizacji dziecka
  • jeśli z dzieckiem na czas hospitalizacji pozostanie opiekun szkolny (nauczyciel) to ubezpieczenie pokryje koszty jego zakwaterowania i wyżywienia oraz koszty jego transportu powrotnego do Polski

Nie bądź mądry dopiero po szkodzie. Starannie wybieraj organizatora zagranicznej wycieczki szkolnej dla swoich dzieci. Zwracaj uwagę nie tylko na cenę ale również na jakość świadczeń które składają się na wycieczkę. Nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie podróży najmłodszych wycieczkowiczów.

Kupując wycieczkę w Biurze Podróży RAFA powyższą ochronę ubezpieczeniową otrzymujesz w cenie wycieczki, bez żadnych dopłat czy ukrytych kruczków.

Scroll to Top