Jesień 2017

Sezon jesiennych wycieczek szkolnych 2017 niespiesznie, acz nieubłaganie dobiega końca. Dziękujemy wszystkim klientom którzy nam zaufali i korzystając z usług naszej firmy udali się na bliższy lub dalszy wyjazd.

W tym sezonie mamy się czym pochwalić, ponieważ pomimo niebyt sprzyjającej aury, zrealizowaliśmy rekordowo dużą ilość wyjazdów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Cieszymy się, że coraz większa ilość klientów obdarza nas swoim zaufaniem.

Jest to dodatkowa motywacja do jeszcze cięższej pracy, ciągłego doskonalenia i podnoszenia standardu świadczonych przez nas usług.

Pomimo, iż pogoda za oknem nie jest zbyt optymistyczna, zachęcamy do wczesnego planowania wyjazdów wiosennych. Pamiętajmy, że wcześniejsza rezerwacja gwarantuje najlepsze miejsca noclegowe, co nie jest bez znaczenia przy realizacji późniejszego wyjazdu.

Zachęcamy również do organizacji wycieczek szkolnych w okresie późnej jesieni oraz do wyjazdów zimowych nastawionych na narciarstwo i inne aktywności możliwe do realizacji tylko przy śnieżnobiałej aurze.

Scroll to Top