Jesienne wycieczki szkolne

Wakacje są już na półmetku i już niedługo rozpocznie się nowy rok szkolny 2019/2020, a wraz z nim sezon na jesienne wycieczki szkolne. Jeśli szukasz solidnej oferty wycieczki szkolnej za rozsądną cenę to nie mogłeś lepiej trafić! Wycieczki z dziećmi i dla dzieci to nasza specjalność!

Wycieczki szkolne na sezon jesienny 2019 już w sprzedaży – zapisy ruszyły

Zapraszamy do udziału w organizowanych przez Biuro Podróży RAFA wycieczkach szkolnych. Wyjazdy na jesień 2019 są już w sprzedaży. Pamiętajcie również że osoby rezerwujące wcześniej otrzymują za tą samą cenę najlepsze miejsca noclegowe i autokary 🙂 Ponadto na wszystkie wyjazdy szkolne (w tym zielone szkoły, wycieczki zagraniczne i wycieczki jednodniowe) realizowane w dniach 1-13 września 2019 udzielamy 5% rabatu od ceny katalogowej. Aktualne katalogi z wycieczkami szkolnymi już wkrótce trafią do Państwa szkół. Tymczasem z aktualną ofertą wycieczek szkolnych można zapoznać się tutaj.

Co nas wyróżnia:

Solidne i pełne atrakcji programy

Dobrze przygotowany program wyjazdu jest niezwykle istotny. Często można się spotkać z sytuacją kiedy programy są układane tak, aby uzyskać jak najniższą cenę. Kończy się to tym że harmonogram przewiduje prawie same darmowe wejścia i w efekcie uczestnicy są niezadowoleni ponieważ na wycieczce „nic się nie dzieje”. U nas tego nie ma. Wystarczy spojrzeć na pierwszą lepszą ofertę z naszej strony internetowej, aby przekonać się że programy są naprawdę dopracowanie i pełne atrakcji.

Żadnych dopłat i kosztów ukrytych

Kupując wycieczkę w Biurze Podróży RAFA masz gwarancję że wszystkie koszty są już wliczone w cenę i nie będzie żadnych dopłat, ani niemiłych niespodzianek. Nikt nie będzie żądał od Was dodatkowej opłaty za bilety wstępu, przewodników, klimatyczne, opłaty drogowe ani żadne inne cuda na kiju. Oferujemy solidnie przygotowany i skalkulowany produkt i potem rzetelnie go realizujemy. Ponadto w warunkach uczestnictwa mamy zapis że po podpisaniu umowy klient ma gwarancję niezmienności ceny.

Zero partyzantki

Nie stosujemy żadnych sztuczek ani półśrodków które pozornie obniżają cenę wycieczki, a tak naprawdę dramatycznie obniżają jakość usługi. Przede wszystkim wszędzie gdzie to możliwe nasze grupy oprowadzane są przez przewodników lokalnych (nie przez pilota który udaje że jest przewodnikiem). Nie oszukujmy się – nawet najlepiej przygotowany pilot nie jest w stanie zapewnić takiej samej jakości oprowadzania jak wyszkolony i doświadczony przewodnik lokalny.

Bezpieczeństwo

Tutaj nie ma o czym dyskutować. Wychodzimy z założenia że na bezpieczeństwie nie ma sensu oszczędzać.

Po pierwsze chodzi o jakość transportu. Korzystamy tylko ze sprawdzonych i w miarę możliwości nowych autokarów, co pozwala nam spokojnie spać, a turystom podróżować komfortowo i bezpiecznie. Często klienci dziwią się że proponują nam tańszy transport od przysłowiowego „Pana Czesia” a my nie chcemy z niego skorzystać. Ano nie chcemy 🙂 . Nie współpracujemy z niepewnymi firmami ani nie obsługujemy podróżnych leciwymi autokarami których stan techniczny budzi dużo wątpliwości.

Po drugie ubezpieczenie. Wszystkie nasze grupy są solidnie ubezpieczone – nie na najniższe możliwe sumy, ale na takie które gwarantują im bezpieczeństwo i udzielenie prawdziwej (nie pozorowanej) pomocy jeśli faktycznie coś złego by się stało.

Stosunek jakości do ceny

W naszym przekonaniu mamy naprawdę dobrą i możliwie tanią ofertę.

Czy jesteśmy najtańsi na rynku? Zapewne nie. Ale też nie o to nam chodzi.

Nasze wycieczki mają być przede wszystkim dobre i właśnie na jakości przede wszystkim się skupiamy. Klienci natomiast sami musza zdecydować czy szukają produktu dobrego i uczciwie wycenionego czy byle jakiego, byle taniego.

Scroll to Top