Biuro Podróży RAFA realizuje bony turystyczne! Możesz zapłacić bonem za wycieczki szkolne.

Biuro podróży RAFA ma w swojej ofercie wycieczki szkolne, wyjazdy dla firm, integracje, wyjazdy szkoleniowe i motywacyjne.
Poniżej znajdziecie kilkaset gotowych programów wycieczek szkolnych i zielonych szkół. Jeżeli jednak macie własny pomysł na wycieczkę klasową, chętnie Wam pomożemy w przygotowaniu indywidualnego programu szkolnego wyjazdu

Wycieczki szkolne
- Warszawa
i województwo mazowieckie

Wycieczki szkolne
- Łódź
i województwo łódzkie

Wyjazd
z innych
lokalizacji

Realizujemy wycieczki dla szkół z całej Polski. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, a Twoja szkoła jest z innego województwa skontaktuj się z nami. Przygotujemy szczegółowy program wycieczki szkolnej specjalnie dla Ciebie.

KONTAKT

Organizujemy profesjonalne wyjazdy dla firm i instytucji – zarówno wyjazdy dla pracowników, szkolenia, jak i eventy dla kadry zarządzającej.

KONTAKT

Oferta na skróty 

Wycieczki szkolne

Eventy / Wyjazdy dla firm 

Katalogi

Katalog wycieczek szkolnych 2021

W Biurze Podróży RAFA za wycieczkę szkolną możesz zapłacić bonem turystycznym

Wycieczki szkolne z dofinansowaniem 500+

Ubezpieczenia w podróży

Wykup ubezpieczenie

Warunki ubezpieczeń i inne informacje

Sprawdź zasady organizacji wyjazdów przez Biuro Podróży RAFA w czasie trwania pandemii Covid-19

Popularne wycieczki szkolne

Prezentujemy zestaw wycieczek szkolnych, które w ostatnim czasie cieszyły się największym zainteresowaniem szkół, uczniów i nauczycieli. Poniższe propozycje to tylko niewielki przykład wycieczek szkolnych realizowanych przez Biuro Podróży RAFA. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wyjazdów szkolnych – na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele gotowych propozycji wycieczek z wyjazdami z województwa łódzkiego i mazowieckiego. Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Podróży RAFA.

Wyjazd z woj. mazowieckiego
Czas trwania: 4 dni
Już od: 1290 zł/os
Wyjazd z woj. mazowieckiego
Czas trwania: 4 dni
Już od: 1380 zł/os
Wyjazd z woj. mazowieckiego
Czas trwania: 4 dni
Już od: 1335 zł/os
Wyjazd z woj. mazowieckiego
Czas trwania: 3 dni
Już od: 780 zł/os
Wyjazd z woj. mazowieckiego
Czas trwania: 2 dni
Już od: 590 zł/os
Wyjazd z woj. mazowieckiego
Czas trwania: 2 dni
Już od: 640 zł/os

aktualności

Wycieczki szkolne na czas pandemii

Prezentujemy zestaw wycieczek szkolnych, które polecamy do realizacji w czasie trwania pandemii Covid-19. Są to przede wszystkim kierunki bezpieczne, realizowane w większości na świeżym powietrzu, gdzie ilość potencjalnych kontaktów jest maksymalnie ograniczona a ryzyko zarażenia minimalne. 

Wyjazd z woj. mazowieckiego
Czas trwania: 1 dni
Już od: 215 zł/os
Wyjazd z woj. mazowieckiego
Czas trwania: 1 dni
Już od: 190 zł/os
Wyjazd z woj. mazowieckiego
Czas trwania: 1 dni
Już od: 215 zł/os
Wyjazd z woj. mazowieckiego
Czas trwania: 1 dni
Już od: 190 zł/os
Wyjazd z woj. mazowieckiego
Czas trwania: 1 dni
Już od: 205 zł/os
Wyjazd z woj. mazowieckiego
Czas trwania: 1 dni
Już od: 180 zł/os

5 polecanych wycieczek szkolnych

wycieczek jednodniowych

wycieczek wielodniowych

Wyjazd z woj. łódzkiego
Wyjazd na: 2 dni
już od: 540 zł/os.
Wyjazd z woj. łódzkiego
Wyjazd na: 5 dni
już od: 1420 zł/os.

wycieczek zagranicznych

Powyższy zestaw wycieczek szkolnych to kierunki szczególnie polecane przez Biuro Podróży RAFA. Jesteśmy doświadczonym i cieszącym się dobrą opinią organizatorem wycieczek dla dzieci i młodzieży. Zlecając organizację wycieczki szkolnej profesjonalistom masz gwarancję udanego i wartościowego wyjazdu, dobrze wykorzystanego czasu i realizacji usług na najwyższym poziomie. Całą naszą siłę i energię skupiamy na jak najlepszym przygotowaniu, opracowaniu i przeprowadzeniu organizowanych przez nas wycieczek szkolnych i zielonych szkół. 

Polecane wyjazdy dla firm

Biuro Podróży RAFA zajmuje się profesjonalną organizacją wyjazdów dla firm, wycieczek integracyjnych, wyjazdów szkoleniowych, wycieczek z elementami integracyjnymi i team building. Jeśli poszukujesz oferty ciekawej wycieczki dla pracowników Twojej firmy to zapraszamy do złożenia zapytania. Chętnie przygotujemy propozycję wyjazdu. Poniżej kilka popularnych ofert wyjazdów dla firm.

Biuro Podróży RAFA jest organizatorem imprez turystycznych na terenie Polski i Europy. Zajmujemy się profesjonalnym organizowaniem wycieczek szkolnych oraz wyjazdów dla firm i instytucji. Już od 10 lat z powodzeniem realizujemy liczne wyjazdy krajowe i zagraniczne. Dzięki dużemu zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu cieszymy się bardzo dobrymi opiniami wśród naszych klientów. Na terenie Polski jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każde zamówienie i życzenie klienta. Wśród wyjazdów zagranicznych realizujemy zarówno wycieczki do krajów ościennych jak np. Czechy, Słowacja, Niemcy, Litwa, Ukraina, jak również dalsze destynacje takie jak np. Francja, Grecja, Włochy, Hiszpania itd. Wśród wycieczek krajowych niezmiennie największym powodzeniem cieszą się wycieczki w góry oraz nad morze. Z kierunków górskich polecamy przede wszystkim Karkonosze, Tatry i Bieszczady. Nad morzem najbardziej popularne są okolice Gdańska oraz Pomorze Zachodnie i Słowiński Park Narodowy. Wśród wycieczek jednodniowych królują takie kierunki jak Toruń, Sandomierz, Kazimierz Dolny. Dla najmłodszych uczestników parki tematyczne typu Farma Iluzji czy Magiczne Ogrody oraz wyjazdy z warsztatami i do agroturystyki. Innymi ciekawymi kierunkami wycieczek są Mazury, Jura Krakowsko-Częstochowska oraz wyjazdy do SPA. Zapraszamy do korzystania z usług Biura Podróży RAFA.  

Scroll to Top