Szansa na wycieczki szkolne w maju 2021
Szansa na wycieczki szkolne 2021

Po wczorajszych konferencjach prasowych ministra zdrowia i ministra edukacji na których zapowiedziano możliwość powrotu wszystkich uczniów do szkół po 10.05.2021 oraz zapowiedziano przywrócenie działania branży hotelarskiej, restauracyjnej i obiektów kultury pojawiła się szansa na realizację zaplanowanych na drugą połowę maja wycieczek szkolnych.

W związku z powyższym, jeśli zapowiedzi się potwierdzą, wszystkim zainteresowanym wyjazdem grupom umożliwimy zrealizowanie ich wycieczek zgodnie z aktualnie obowiązującymi regułami sanitarnymi.

Ponieważ sytuacja epidemiczna ciągle nie jest najlepsza, a ponowne uruchomienie branży turystycznej z pewnością będzie odbywało się w jakichś reżimach sanitarnych, umożliwimy również inne rozwiązanie. Nawet jeśli branża turystyczna zostanie przywrócona do funkcjonowania, ale nie będziecie Państwo chcieli aby w obecnej sytuacji uczestniczyć w zaplanowanych wycieczkach, to wszystkim klientom z terminów majowych umożliwimy bezpłatne przeniesienie wycieczek na terminy późniejsze (np. na czerwiec lub jesień 2021).

Scroll to Top